עמוד בית ראשי   צור קשר  מסירות משפטיות      ייעוץ משפטי

 חוקרים פרטים

 אודות  אינדקס אתרים  English
נדלן מסחרי
מגורים
מסמכים  
מערכת אינטראקטיבית
ניהול נכסים
מדריך הנדל"ן - קובץ W
עצות
קריירה בהובר הייטס
מי אנחנו
אתר הנדלן באנגלית
דף הבית - הובר היטס
דף הבית של האתר
מאמרים
פסקי דין בנדל"ן
הצעת החודש
המרכז לבוררות
המרכז לרישום סימני מסחר
פטנטים
ג.א.י. סולארי וגז בע"מ 

ברוכים הבאים להובר הייטס ישראל, החברה מתמחה בנדלן מסחרי בתחומים: בתי מלון,בתי אבות,תחנות דלק,נכסים מניבים,קרקעות לבניה רוויה ועוד,אנחנו מציעים לך להצטרף אלינו לקריירה עצמאית ומאתגרת, לקוח נכבד, אנא שים לב לגובה העמלה,טופס החתמה מצורף בכל דף, תודה וגלישה מהנה.

 

שוק הנדל"ן והכלכלה העולמית:

 

 למרות כל התחזיות של מומחים למיניהם המדווחים באופן כמעט שוטף על עליות שערים בבורסה הישראלית והתייצבות בבורסות בעולם

על עליית מחירים בשוק הדירות,כולם דוחים את השמועות על בועת נדל"ן  ובועת הבורסה שתיהן עומדות בפני פיצוץ. 

על מנת להבין מדוע צפוייה ירידה אנחנו צרכים להבין מהיכן התחילה ה"עליה"

לאור הכרת השוק וראיית הנולד מחירי הדירות נובעים כתוצאה מעלייה מלאכותית של שוק המוכרים בישראל בעידן האינטרנט בו כל אדם יכול לפרסם את נכסיו ולהציע אותם למכירה הרי שבאופן טבעי כל אחד גם מעריך את הנכסים שברשותו באופן חריג שאינו משקף דווקא את מחירי הנכסים הראלים.

 להזכירכם מי שקובע את מחירי השוק הוא לא המוכר וגם לא המתווך של העסקה מחיר השוק הראלי נקבע ע"י קונה המוכן לשלם ערך מסויים של כסף עבור אותו הנכס כך שהמחיר המוצע ע"י קונה הוא המחיר של השוק שמשקף את ערכו האמיתי של הנכס.

 הבורסות ברחבי העולם כבר צפו ירידות שערים קריסת הבנקים הגדולים בארה"ב עומדת לנגד עיננו ממחישה לנו עד כמה האמון שאנו נותנים ביציבות הכלכלית של ה"ארצות המובילות" דוגמאת ארה"ב מופרכת.

 ושוב עלינו להבין מהיכן נבעה העלייה המלאכותית הזו:

 חשוב להדגיש כי על מנת שמדינה כלשהיא תקבע את שער המטבע שלה היא צריכה לתמוך ולמצב את שער המטבע ע"י משאבים כגון זהב:

לדוגמא בבנק העולמי לכל מדינה יש מ"ר בו מאוכסן זהב אותו זהב מהווה למעשה ביטחון עבור ערך המטבע של אותה מדינה בתמורה למשאב זה מדינה יכולה להדפיס "שטרות" שמבטיחות שיש ברשותן אפשרות לפרוע את השטר במקרה ספציפי זה להמיר אותו לזהב.

 ארה"ב הדפיסה דולרים בכמות כה גדולה עד כי הערך של הנייר אינו שווה את ערך השטר זה נאמר בגוזמא אבל יכול להמחיש לכם הקוראים עד כמה אין למטבע האמריקאי ערך וזה מכיוון שכמות הזהב המצוייה ברשותה אינו מקביל לערך הכמותי של המטבעות שהוטבעו או הודפסו.

זאת אגב אחת הסיבות שארה"ב מחפשת לחדש את "צורת המטבע" על מנת ליצר שוב ביקוש למטבע האמריקאי.

 היציבות הכלכלית של ארה"ב נתמכת בחוזק שלה בעולם ואסטרטגיה מלחמתית ברגע שהיא תראה את אוזלת ידה בטיפול כושל במטרה ליישם "שלום" במזרח התיכון הרי שהיא תאבד את כוחה וזה יוביל לקריסה גם כלכלית שלה ושל המדינות התומכות בה.

 מכיוון שכבר העלתי את נושא ההתערבות של ארה"ב ביחסי הכוחות במזרח התיכון,רק עוד משפט קצר בנושא זה ארץ ישראל שייכת לעם ישראל ארה"ב ומדינות העולם מנסים לגרום לנו לוותר על פיסת ארץ זו תוך תמיכה בעם הפלשתינאי שמלכתחילה אין לו שום זכות באדמה זו ע"פ התורה. הצפי הוא שמדינת ישראל תתנגד בתוקף לניסיון כלשהו לפרז את האדמה וכשזה יקרה כל אומות העולם צפויות לפנות נגדנו זה קורה כבר היום אלא שבעתיד הקרוב זה יקבל משקל בייתר שאת.

 לסיכום:

כבר בזמן הקרוב צפוייה להתרחש מלחמה נגד עם ישראל שבהלכה תתרחש קריסה כלל עולמית של המסגרות הפיננסיות ברחבי העולם ערך הנדל"ן בארץ נכון להיום אמנם צפוי לרדת אבל בטווח של עוד כשנתיים הוא צפוי לעלות בצורה משמעותית.

 המאמר נכתב ע"י א.ד.ם הובר http://kabbala-center.org

http://r-e4sale.com

http://huber-construction.co.cc/

מקבוצת הובר הייטס

http://huberheights.co.il/

מאמרים נוספים